Apie PRO PAC Ultimates

 

PP_Ultimates_FullLine_Dog

PRO PAC Ultimates –tai naujas požiūris į natūralią šunų ir kačių mitybą! PRO PAC Ultimates gamybai naudojami tik kokybiški produktai. Jokių pakaitalų, sub-produktų ar pigių sudedamųjų dalių. Pagrindinis baltymų šaltinis yra vištiena, aviena ar žuvis. PRO PAC Ultimates sudėtyje nėra kukurūzų, kviečių, sojos ar jos produktų, kadangi šios sudedamosios dalys ne retai tampa alergijų priežastimi. Vietoj jų – viso grūdo rudieji ryžiai. PRO PAC Ultimates  lengvai virškinamas, nes jame tinkamas kiekis skaidulų iš burokėlių, mėlynių bei spanguolių.  Stipri imuninė sistema , o kartu ir gera augintinio savijauta, priklauso nuo pašare esančių antioksidantų. PRO PAC Ultimates  sudėtyje esančios daržovės ir vaisiai (žirniai, obuoliai, mėlynės, morkos, špinatai , spanguolės) tai natūralus antioksidantų šaltinis. Be to, pašaras papildytas vitaminu A  ir vitaminu C. Išsaugoti  aktyvumą, išlaikant reikiamą svorį  ir sveikus sąnarius,  padės L-karnitinas, subalansuotas kalcio ir fosforo kiekis ar gliukozamino ir chondroitino priedas.  Puiki išvaizda- tai pirmiausiai pastebimai blizgantis kailis ir gera odos būklė ( Omega 6 ir Omega 3 riebalų rūgštys). PRO PAC Ultimates pašarai, skirti augantiems šuniukams, papildyti DHA rūgštymis, kad užtikrintų gerą smegenų ir akių vystymąsi. Visuose PRO PAC Ultimates pašaruose yra jukos ekstrakto, kuris mažina dujų skirimasį ir neutralizuoja išmatų kvapą. PRO PAC Ultimates gaminamas be dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar konservantų.  PRO PAC Ultimates pašaras gaminamas tik iš kokybiškų sudedamųjų dalių, todėl Jūsų augintinio organizmas gerai įsisavina visas maistingas medžiagas. Dėl šios priežasties pašaro paros normos yra nedidelės.

PRO PAC Ultimates linija siūlo ir dvi formules šunims bei vieną katėms- be grūdų, be glitimo.   Šios rūšies pašarai puikiai tinka visų amžių šunims ir katėms turintiems jautresnę virškinimo sistemą ar linkusiems į alergiją.

Gamintojas kelia aukštus reikalavimus savo gaminių kokybei ir saugumui. PRO PAC Ultimates gaminamas išskirtinai tik Jungtinėse Amerikos Valstijose įmonei priklausančiose gamyklose. Tokiu būdu gamintojas garantuoja už savo gaminių kokybę. PRO PAC Ultimates parduodamas 75 valstybėse.

Išrinkite pašarą, kuris labiausiai tenkintų dabartinius Jūsų augintinio  mitybos poreikius!

Posted in Be kategorijos.